KILIG HYDRATING intensyviai drėkinanti gelinė veido kaukė 3 x 7 g. Visų tipų odai

Unikalia technologija sujungtas drėkiklių kompleksas aqua-shuttle® suteikia tavo odai intensyvų ir 24 valandas išliekantį drėkinimą bei apsaugo nuo drėgmės lygio sumažėjimo. mėgaukis iš karto juntamu, ilgai išliekančiu drėkinamuoju poveikiu, gražesniu odos atspalviu ir elastingumu.
naudojimas: tepk ant švarios, suasos veido ir kaklo odos. po 10 minučių kruopščiai nuplauk šiltu vandeniu. naudok 1-3 kartus per savaitę. dermatologų patikrinta.

Daugiau informacijos

KILIG HYDRATING intensyviai drėkinantis gelinis kremas normaliai, mišriai veido odai 50 ml

Unikalia technologija sujungtas drėkiklių kompleksas aqua-shuttle® suteikia tavo odai intensyvų ir 24 valandas išliekantį drėkinimą bei apsaugo nuo drėgmės lygio sumažėjimo. mėgaukis iš karto juntamu, visą dieną išliekančiu drėkinamuoju poveikiu, dailesniu bei matiniu odos atspalviu ir elastingumu.
naudojimas: ryte ir vakare tepk ant švariai nuvalytos veido ir kaklo odos. dermatologų patikrinta.

Daugiau informacijos

KILIG HYDRATING intensyviai drėkinantis gelinis kremas sausai veido odai 50 ml

Unikalia technologija sujungtas drėkiklių kompleksas aqua-shuttle® suteikia tavo odai intensyvų 24 valandas išliekantį drėkinimą bei apsaugo nuo drėgmės lygio sumažėjimo. mėgaukis iš karto juntamu, ilgai išliekančiu drėkinamuoju poveikiu, gražesniu odos atspalviu ir elastingumu.
naudojimas: ryte ir vakare tepk ant švariai nuvalytos veido ir kaklo odos. dermatologų patikrinta.

Daugiau informacijos

KILIG HYDRATING intensyviai drėkinantis gelinis paakių kremas 15 ml. Visų tipų odai

Unikalia technologija sujungtas drėkiklių kompleksas aqua-shuttle® suteikia tavo odai intensyvų ir 24 valandas išliekantį drėkinimą. inovatyvus ingredientas cernilys® iš karto sumažina patamsėjimą ir paburkimą aplink akis. tavo akys atrodys skaistesnės ir žvalesnės. o ar jau minėjome vėsinantį poveikį? taip, tavo kilig akimirkos bus dar gaivesnės..
naudojimas: žirnio dydžio kremo kiekį paskirstyk aplink paakius. dermatologų patikrinta.

Daugiau informacijos